Rialex Crane Systems w Grupie Kapitałowej ADAMIETZ
Rialex Crane Systems w Grupie Kapitałowej ADAMIETZ
Mamy przyjemność poinformować Państwa, że dominujący pakiet udziałów w spółce RIALEX przejęła firma FORMOPEX. Dzięki tej transakcji RIALEX CRANE SYSTEMS znalazł się w Grupie Kapitałowej ADAMIETZ. Mamy przekonanie, że wsparcie grupy da nam nowe możliwości rozwoju i przełoży się na zwiększenie atrakcyjności oferty produktowej.
więcej
Polityka prywatności
Polityka prywatności
Szanujemy Twoją prywatność, dlatego chcemy Cię poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. Aby przekazać jasne i przejrzyste informacje dotyczące tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe. W poszczególnych punktach szczegółowo opisujemy, które z Twoich danych osobowych posiadamy i w jaki sposób je wykorzystujemy. Dodaliśmy także informację o Twoich prawach, np. w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz zażądać zaprzestania ich wykorzystywania.
więcej
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów SWF na Polskę
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów SWF na Polskę
SWF Krantechnik GmbH Niemcy, niniejszym potwierdza, że: Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Rialex Sp. Z o.o. ul. Ossowskiego 55 46-203 Kluczbork, Polska jest autoryzowanym dystrybutorem produktów SWF na Polskę, oferując: Elektryczne wciągarki łańcuchowe i linowe Elektryczne wciągarki łańcuchowe i linowe przystosowane do pracy w warunkach, gdzie pojawia się za...
więcej

Archiwum


Copyright © 2009-2013 Rialex Crane Systems Serwis wykorzystuje Coltrino CMS Realizacja Misme New Media