Partnerzy
Dostawcy
SWF Krantechnik

SWF Krantechnik

Firma SWF Krantechnik to od kilku lat nasz największy dostawca komponentów do produkcji urządzeń dźwignicowych. Bardzo wysoka jakość i duże zróżnicowanie produktów oraz zdecydowanie partnerski model relacji między naszymi firmami są fundamentem bardzo dobrej współpracy z jak najlepszymi prognozami na przyszłość. SWF Krantechnik to więcej niż dostawca - to zaufany i rzetelny partner z którym łączą nas przyjacielskie relacje, dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać większości wyzwań na rynku dźwignicowym.


Konstrukcje stalowe KTR Group

Konstrukcje stalowe KTR Group

Firma KS specjalizująca się w produkcji konstrukcji stalowych to wieloletni partner Rialex Crane Systems. Zaawansowanie technologiczne, wiedza, doświadczenie oraz otwartość i skłonność do kompromisu to czynniki decydujące o wzorcowej współpracy pomiędzy naszymi firmami. Dzięki takim relacjom możliwe jest wspólne wykonanie trudnych i złożonych konstrukcji dla Naszych Klientów.


Conductix-Wampfler

Conductix-Wampfler

Firma Conductix-Wampfler jest czołowym producentem systemów zasilania na świecie i partnerem Rialex Crane Systems od początku naszej działalności. Asortyment firmy stanowią produkty zaawansowane technicznie i wysokiej jakości, które są efektem wielu lat doświadczenia i specjalistycznej wiedzy. Tak długi okres współpracy dogłębnie i bardzo rzetelnie zweryfikował jakość produktów oraz relacji handlowych. Każdą z tych dziedzin charakteryzuje jedno – niezawodność. Po kilkunastu latach współpracy łączy nas przyjaźń i wzajemne zaufanie.


Flender

Flender

Firma Flender to wiodący na świecie producent napędów mechanicznych i elektrycznych. Szeroko zróżnicowany asortyment produktów, począwszy od poszczególnych elementów aż po kompletne systemy napędowe, umożliwia nam bardzo precyzyjny dobór przy projektowaniu i konstruowaniu naszych urządzeń.
Współpracujemy od wielu lat. Flender to bardzo konkretny, rzetelny i wymagający partner, dzięki któremu nasze urządzenia są optymalnie wyposażane w najwyższej jakości napędy.


Gino

Gino

Firma Gino to nasz partner i dostawca, a jednocześnie wiodący w Europie producent rezystorów stosowanych w przemyśle, energetyce oraz transporcie szynowym. Dzięki ponad 50 letniemu doświadczeniu firmy, produkty Gino osiągnęły doskonałą jakość i zaawansowanie technologiczne. Od 2005 Rialex Crane Systems jest wyłącznym przedstawicielem firmy Gino na terenie Polski. Gino to znakomity partner z którym łączy nas wzorowa współpraca od wielu lat.


Stahl Crane Systems

Stahl Crane Systems

Nasza współpraca z frmą Stahl Crane Systems trwa od wielu lat w zakresie nietypowych urządzeń dźwignicowych, przeznaczonych do pracy w warunkach specjalnych. Jakość urządzeń jak i poszczególnych komponentów decyduje o tym, że niektóre rozwiązania firmy Stahl są zdecydowanie najlepszą propozycją pod względem trwałości i niezawodności.


Vetter Krantechnik

Vetter Krantechnik

Vetter Krantechnik to firma z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i tradycją. Europejski lider w zakresie produkcji żurawi i komponentów do urządzeń dźwignicowych. Dzięki niespotykanemu dopasowaniu profilu produkcji do różnorodnych potrzeb na rynku Vetter daje nam możliwość idealnego dobrania parametrów poszczególnych urządzeń do rzeczywistych potrzeb inwestora. Bardzo dobre cechy użytkowe maszyn oraz niespotykanie partnerski model współpracy bardzo dobrze rokują co do wspólnej przyszłości.


Abus

Abus

Firma Abus to solidny i rzetelny parter w zakresie dostawy standardowych urządzeń dźwignicowych. Przez wiele lat największy dostawca Rialex Crane Systems w zakresie rozwiązań mniej specjalistycznych.


Valente

Valente

Valente to firma produkująca szyny oraz akcesoria i systemy do ich mocowania. Doświadczenie, tradycja, wysoka jakość i zaawansowanie technologiczne - tak można krótko scharakteryzować firmę Valente. Dzięki wspólnej współpracy nasza oferta rozszerzyła się o szereg nowych możliwości w zakresie nowoczesnego mocowania szyn podsuwnicowych. Potwierdzeniem wysokiej jakości partnerskich relacji jest uzyskanie przez firmę Rialex Crane Systems wyłącznego przedstawicielstwa Valente na terenie Polski.


Ikusi GmbH

Ikusi GmbH

Ikusi GmbH to jeden z liderów na rynku systemów sterowania radiowego i jednocześnie jeden z partnerów Rialex Crane systems, z którym współpraca rozwija się bardzo dynamicznie. Różnorodność rozwiązań oraz wysoka jakość produktów Ikusi daje gwarancję optymalnego doboru sterowania do urządzeń transportu bliskiego. Firmę Ikusi jako naszego partnera handlowego cechuje otwartość, moc nowych pomysłów i codzienna gotowość do współpracy.


Emotron

Emotron

Emotron to producent doskonałej jakości przemienników częstotliwości. Zastosowanie ich w nowoczesnych napędach urządzeń dźwignicowych jest obecnie standardem dającym nieocenione korzyści. Rozwiązania opracowane i wdrożone przez naszych inżynierów z wykorzystaniem falowników Emotron wielokrotnie były wysoko oceniane przynosząc nam wiele satysfakcji oraz zacieśniając współpracę między naszymi firmami.


Rataj

Rataj

Firma Rataj to dostawca przenośników spiralnych, z którym nawiązaliśmy współpracę w 2002 roku. Szeroka i zróżnicowana oferta produktów, począwszy od poszczególnych elementów aż po kompletne systemy przenośników, umożliwia nam bardzo precyzyjny dobór rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb klienta. Naszą współpracę charakteryzuje wzorcowa relacja partnerska.


Hilti

Hilti

Z firmą Hilti związani jesteśmy od początku naszej działalności. To główny dostawca wiertarek, szlifierek, jak i większości urządzeń bez których profesjonalny montaż urządzeń byłby niemożliwy. Tego producenta nie trzeba bliżej przedstawiać - jakość i niezawodność urządzeń oraz systemów mocowań stanowi o legendzie Hilti. Przedstawiciele Hilti, którzy od lat odwiedzają naszą firmę, to nie tylko bardzo dobrzy fachowcy służący doradztwem przy doborze narzędzi, ale także osoby, które zbudowały trwałe relacje z pracownikami Rialex Crane Systems.


Ania

Ania

Firma gwarantująca profesjonalną i kompleksową dostawę w zakresie elektryki. Długoletni partner Rialex Crane Systems, solidny i rzetelny dostawca.


ABB

ABB

Firma ABB to partner godny polecenia w dziedzinie dostaw światowej klasy przetwornic częstotliwości, sterowników PLC, a także innej aparatury elektrycznej. Do tej pory dla firmy ABB zaprojektowaliśmy i dostarczyliśmy 10 kompletnych torowisk, ponad 30 urządzeń dźwigowych w tym suwnice zwykłe, lejnicze, żurawie i wciągniki. Obecnie realizujemy dla firmy ABB kolejne projekty.


Alfa Elektro

Alfa Elektro

Firma Alfa Elektro to dostawca z branży elektrycznej. Solidnie, rzetelnie, na czas. Od wielu lat. Czy można oczekiwać czegoś więcej?


Elektrotek

Elektrotek

Firma Elektrotek to dostawca wszelkiego rodzaju przewodów elektrycznych oraz innych produktów zabezpieczających stronę elektryczną naszych realizacji. Od lat łączy nas bliska współpraca, a także wzajemne wsparcie i poszukiwanie najlepszych rozwiązań logistycznych.


Klienci
TP-Konepajat

TP-Konepajat

Firma TP-Konepajat specjalizuje się w dostawie najwyższej klasy konstrukcji spawanych. Proces produkcyjny takich konstrukcji wymaga maksymalnego wykorzystania posiadanej przestrzeni w hali.

Firma Rialex Crane Systems zaprojektowała a następnie wdrożyła rozwiązanie oparte na dostawie suwnic specjalnej budowy, umożliwiającej uzyskanie dużej wysokości ponoszenia i dobrych dojazdów haka. Sukces przy realizacji pierwszego kontraktu oraz spełnienie wszystkich oczekiwań inwestora zaowocowało następnymi zleceniami. Obecnie, po kompleksowym udźwigowieniu hal, nasze firmy współpracują w zakresie wzajemnie świadczonych usług. Gorąco polecamy firmę TP-Konepajat jako solidnego partnera i dostawcę najwyższej klasy konstrukcji spawanych.


KGHM Polska Miedź S.A.

KGHM Polska Miedź S.A.

KGHM to jeden z największych odbiorców urządzeń i usług Rialex Crane Systems. Dla KHGM dostarczaliśmy nowe suwnice, żurawiki, wciągarki i wciągniki oraz urządzenia nietypowe, specjalnego wykonania. Modernizowaliśmy stare suwnice, unowocześniając i podnosząc ich parametry technologiczne, dzięki czemu uzyskiwały nową jakość pracy i większe możliwości. Wymieniliśmy wiele zużytych torowisk podsuwnicowych stosując system elastycznego mocowania szyn Rialex SEMS. Wieloletnie zaangażowanie w proces wymiany i modernizacji urządzeń dźwignicowych zostało wielokrotnie docenione przez decydentów KGHM.

Bardzo dobre referencje potwierdzające wysoką jakość wykonanych usług, obustronne zadowolenie z wykonanych realizacji oraz wzorowe relacje między naszymi firmami to standard utrzymywany od lat. Potwierdzeniem przyjacielskich relacji jest między innymi zapraszanie Rialex Crane Systems na obchody Dnia Hutnika - jedno z dwóch najważniejszych świąt w KGHM.


MAN

MAN

MAN to wymagający, ale także rzetelny i wiarygodny klient. Firma Rialex Crane Sysmts zaprojektowała, wykonała i zamontowała w zakładach MAN Starachowice ciąg torowisk o łącznej długości ponad 800mb. Następnie dostarczyła i zamontowała kilkanaście suwnic wraz z systemami zasilającymi, a także zapewniła niezawodne udźwigowienie, jakie jest wymagane na liniach montażowych.


The Greenbrier Companies

The Greenbrier Companies

The Greenbrier Companies Świdnica, dawniej Wagony Świdnica to wieloletni odbiorca urządzeń transportu bliskiego Rialex Crane Systems. Kompleksowość obsługi, jakość urządzeń i usług oraz nowoczesność i efektywność zaproponowanych przez nas rozwiązań zyskały uznanie i aprobatę kierownictwa Greenberier Companies oraz zapewniły nam pewne miejsce w gronie dostawców.


Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.

Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o.

Bombardier to jeden z najstarszych klientów Rialex Crane Sysmts. Dla Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. we Wrocławiu wykonaliśmy w ostatnich latach szereg prac projektowych nowych torowisk oraz ekspertyz dotyczących możliwości zwiększenia udźwigu już istniejących. Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy wiele nowych suwnic i systemów zasilających. O właściwej jakości wykonanych prac świadczą min. kolejne zlecenia realizowane dla tej firmy.


Skanska

Skanska

Skanska to jedna z największych i najbardziej godnych polecenia firm budowlanych w Polsce. Wspólnie w ostatnich latach wykonaliśmy wiele projektów zakończonych z sukcesem. Firma Skanska realizowała zakres budowlany podjętych realizacji a Rialex Crane Systems zaprojektowała i wykonała torowiska oraz dostarczyła sprzęt dźwignicowy. Razem zrealizowaliśmy projekty min. dla baz wojskowych NATO, dla firmy Electrolux, Stalprodukt, Huty Sędzimira. Obecnie realizujemy kontrakt dla Huty Łabędy.


Warbud S.A.

Warbud S.A.

Warbud S.A. to zaufana i doświadczona firma budowlana realizująca najtrudniejsze projekty. Razem z firmą Warbud w ostatnich latach wykonaliśmy szereg realizacji dla lotnictwa wojskowego, oczyszczalni ścieków, a także wielu innych firm o profilu przemysłowym. O pozytywnym zakończeniu wspólnych realizacji świadczą przesłane nam referencje.


Gzut

Gzut

Firma Gzut to zarazem klient, konkurent i partner w zakresie realizacji ambitnych projektów urządzeń dźwignicowych. Firma Gzut jest również naszym klientem w zakresie dostaw elementów torowisk i suwnic aparatury elektrycznej, a także projektów i oprogramowania automatyki przemysłowej. O partnerstwie naszych firm świadczą wspólne realizacje oraz obecnie przyjęte projekty.


Famak S.A.

Famak S.A.

Famak to firma legenda na polskim rynku urządzeń transportu bliskiego. W latach 60 i 70-tych Famak był bezkonkurencyjnym producentem ciężkich suwnic i żurawi portowych. Famak to także kuźnia talentów i młodych kadr inżynierskich, w której założyciele Rialex Crane Sysmts przez wiele lat doskonalili swoje umiejętności i poszerzali wiedzę z obszaru projektowania i konstruowania urządzeń dźwignicowych. Firma Famak to także od wielu lat partner Rialex Crane Systems w zakresie wymiany wiedzy technicznej i projektowania, ale także produkcji niektórych elementów suwnic i przenośników taśmowych. Obecnie wspólnie realizujemy projekt węzła przeładunku rudy na Słowacji o wartości 38 000 000zł.
Nasze firmy łączy nie tylko partnerstwo i współpraca, ale także przyjaźń wielu pracowników. Pracujemy i mieszkamy w jednym mieście – Kluczborku.


Zakład Maszyn Elektrycznych Emit S.A.

Zakład Maszyn Elektrycznych Emit S.A.

Zakład Maszyn Elektrycznych Emit S.A. to najwyższej klasy dostawca silników elektrycznych oraz poważny klient. W ostatnich latach firma Rialex Crane Systems zaprojektowała, wykonała i dostarczyła firmie z Żychlina kilkanaście dźwignic. Dodatkowo przeprowadziliśmy szereg ekspertyz wytrzymałościowych dotyczących torowisk oraz prac podnoszących ich parametry użytkowe, co zwiększyło udźwigi suwnic zapewniając firmie Emit zupełnie nowe możliwości produkcyjne.


Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o.

Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o.

Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o. to jeden z największych producentów transformatorów w Polsce. Dzięki zaproponowanym, a następnie wdrożonym przez firmę Rialex Crane Systems rozwiązaniom konstrukcyjnym oraz dostawie i montażu dźwignic, firma znacznie rozszerzyła swoje możliwości produkcyjne. Przyjazny charakter w kontaktach osobistych podczas realizacji projektu może służyć jako wzór partnerstwa i współpracy.Copyright © 2009-2013 Rialex Crane Systems Serwis wykorzystuje Coltrino CMS Realizacja Misme New Media